hizmetler

Danışmanlık, destek hizmetleri, projeler, kuruluş ve garanti hizmetlerine kadar tüm Bilgi ve İletişim sektörüne yönelik hizmetleri tek bir noktada sağlıyoruz.

Son Kullanıcı Destek Hizmetleri, değişen ve dönüşüme giren BT mimarisinde gün geçtikçe daha fazla önem kazanmaktadır. Öyle ki gün geçtikçe Son Kullanıcı Hizmetleri ile ilgili yeni çözümler, yeni uygulamalar ortaya çıkmakta bununla beraber destek hizmeti ihtiyacıda beraberinde büyümektedir. İTS, Son Kullanıcı Destek Hizmetleri’nde stratejik yaklaşımlar ile çözümler üretmektedir. Uyguladığımız strateijler ile müşterilerimizin Son Kullanıcı Destek Hizmetleri konusunda olgunluğunu artırarak maliyetlerin düşmesi, kullanıcı memnuniyetinin artması sağlanmaktadır.

Danışmanlıktan destek hizmetlerine, proje ve kuruluş hizmetlerinden yönetilen hizmetlere, garanti hizmetlerinden dış kaynak kullanımına kadar, tüm Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) hizmetlerini tek bir noktadan sağlıyoruz. Yüksek hacimde servis işini güvenle teslim edebileceğiniz,  uzun vadeli iş ortağınız olarak BİT  alanında deneyimli ve sertifikalı ekibimiz ile TOKAT ve Çevre İller çapında faaliyet gösteriyoruz.